Karmienie wielkich piesków – czym karmić psiaka?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat trudni się produkcją karm dla piesków. Razem z życzeniami kupujących w ich ofercie można znaleźć karmy dla dużych psów, a dodatkowo i takie przystosowane dla szczeniąt. Jest więc to wyjątkowo ważne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz piesków dorosłych wyraźnie się różnorodni. Więc z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które makroskładniki odżywcze dostarcza? W niniejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te zagadnienia i dodatkowo pokazać propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zbudowała dwa warianty karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe główne w kolekcji marki odkryjemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich ras psów i 3 warianty żywności dane dla piesków ras miniaturowych dużych plus średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została zaprojektowana poprzez zbiór profesjonalnych ekspertów z myślą o tym, by zagwarantować szczeniętom najodpowiedniejszy rozwój. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka plus ryż, które są doskonałe dla delikatnych żołądków małych czworonogów. Również karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w okresie dynamicznego rozwoju. Oprócz walorów odżywczych należałoby dodatkowo wspomnieć o plusach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Obejmuje zboża, dużą porcję mięcha (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Nakarm psa najlepszą karmą zobacz tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej marka proponuje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada świeże mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która poprawia przyjmowanie elementów odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temu karma jest nie tylko pyszna, lecz jeszcze odżywcza i lekka. Mokra karma Pedigree Junior ma pierwiastki odpowiedzialne za silne i zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), polepszające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu delikatnych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Kończąc oferta firmy Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest względnie obszerna, umiemy w niej wyszukać również karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Nadto są to karmy zrobione przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i wciąż modernizuje swoje produkty opierając się na na doświadczeniu swoim i ekspertów z którymi współtworzy. Dzięki temuż są więc to karmy perfekcyjnie przystosowane do potrzeb aktywnie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na walory kaloryczne, jak dodatkowo smakowe.