Przewóz osób

Oferujemy przewóz osób busem z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii i Szwajcarii. Gwarantujemy najwyższą dbałość o bezpieczeństwo pasażerów i komfort podczas dalekich podróży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kogutos – Przewozy międzynarodowe!

Nasze busy do Niemiec, Szwajcarii i Belgii wyjeżdżają z Polski regularnie, dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. Powroty z wymienionych krajów odbywają się natomiast we wtorki i soboty. Bus do Holandii zabiera pasażerów z obsługiwanych przez naszą firmę województw w każdą niedzielę.

Wyjazdy: w poniedziałki i piątki
Powroty: wtorki i soboty

Wyjazdy do Holandii: w niedziele

Zaletą oferty przewozu osób busem do najbardziej popularnych wśród Polaków europejskich krajów jest przede wszystkim wieloletnie doświadczenie naszej załogi. Firma Kogutos działa w branży od 2001 roku i obsłużyła już tysiące pasażerów, z których każdy kończył podróż zadowolony i był bezpiecznie dostarczony we wskazane miejsce.

Oferta przewozu osób busem ze wskazanego adresu pod wskazany adres (w Niemczech, Belgii, Szwajcarii i Holandii) obejmuje województwa: Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Lubuskie oraz Wielkopolskie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów transportu.

Usługi świadczymy samochodami bezpiecznymi oraz o wysokim standardzie podróżowania. Przed każdym wyjazdem pojazdy są poddawane kontroli technicznej i wyruszają w trasę w pełni sprawne, bez choćby najmniejszych usterek. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom możliwie najlepsze warunki i bezpieczeństwo podczas podróży.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy zapewniają komfortową i bezpieczną podróż w miłej atmosferze. Każdy pasażer może ponadto liczyć na dobre rady podczas podróży. Wszystko po to, by nasi klienci byli w 100% zadowoleni!

Gwarantujemy atrakcyjne ceny za przewóz osób busem z województw: Zachodniopomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego, Lubuskiego i Wielkopolskiego do Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii i Szwajcarii pod wskazany adres.


Obsługujemy takie województwa jak:
Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie


Organizujemy również przewóz osób w środku Niemiec - ze wskazanego adresu pod wskazany adres.


PROMOCJA Niemcy juz od 230zł !!!


Kogutos zajmuje się przewozem osób, paczek, przesyłek oraz aut na lawetach do Polski z:

- Niemiec
- Holandii
- Belgii
- Austrii
- Szwajcarii

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

602-800-924

888-019-559

672-669-639

okonek-kogutos@wp.pl